Home » Nowy tutaj?

Nowy tutaj?

Cześć, fajnie, że trafiłeś na moją stronę. Z www.nauka-niemieckiego.net możesz samodzielnie uczyć się niemieckiego – znajdziesz wszystko czego potrzebujesz by opanować niemiecki. Najpierw określ swój poziom języka niemieckiego, a następnie wybierz cel, który chcesz osiągnąć. Tutaj możesz sprawdzić swój poziom.

Wybierz swój cel:

  • Szukam dobrego kursu online

Wbrew pozorom nie jest to takie proste. Tutaj znajdziesz moje rekomendacje kursów online, które sama przetestowałam.

  • Chcę przestać bać się mówić po niemiecku

W tym artykule znajdziesz praktyczne rady, jak przestać bać się mówić oraz gdzie znaleźć partnera do rozmów po niemiecku: Jak przestać bać się mówić po niemiecku i gdzie znaleźć partnera do rozmów? 

  • Chcę zrozumieć gramatykę

Przygotowałam dla ciebie kompletny kurs z najważniejszymi gramatycznymi zagadnieniami, od zupełnych podstaw (A1, A2) do poziomu średnio-zaawansowanego (B1, B2). Kurs jest bezpłatny, a tematy wyjaśniam „na chłopski rozum” – prosto, możliwie krótko i na temat. Tutaj nauczysz się podstaw: Gramatyka dla początkujących (A1, A2). Jeżeli jesteś na wyższym poziomie, zacznij tutaj: Gramatyka dla średniozaawansowanych (B1, B2)

  • Chcę poszerzyć słownictwo

Tutaj poszerzysz swoje słownictwo w uporządkowany sposób: słownictwo podzieliłam tematycznie, a dzięki plikom audio, możesz od razu sprawdzić wymowę.

  • Chcę poćwiczyć gramatykę i słownictwo

Do każdej lekcji z gramatyki oraz słownictwa na tej stronie znajdziesz interaktywne ćwiczenia w dziale Ćwiczenia.

  • Chcę błyskawicznie opanować niemiecki

Zaglądnij do mojego bezpłatnego e-booka, w którym krok po kroku wyjaśnię Ci jak szybko i efektywnie nauczyć się niemieckiego, nawet przy najbardziej napiętym grafiku dnia:  • Jestem zielony i dopiero zaczynam naukę niemieckiego

Jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę z niemieckim, musisz najpierw wyznaczyć sobie cel oraz wiedzieć jak się uczyć – dobry plan to podstawa. Zajrzyj do tego artykułu: Jak nauczyć się niemieckiego?

Następnie, zacznij od darmowego kursu gramatyki dla początkujących. Naukę słownictwa zacznij od:Najważniejsze słówka dla początkujących, Zwroty, które każdy początkujący musi poznać!, Podstawowe pytania po niemiecku

nauka niemieckiego

O autorze

Cześć, nazywam się Ania, jestem germanistką, trenerką języka niemieckiego oraz założycielką tego portalu. Od wielu lat mieszkam i pracuję w krajach niemieckojęzycznych, a obecnie jest to Berlin ). Więcej informacji o mnie znajdziesz tutaj.

A Ty? Będzie mi bardzo miło, jeśli napiszesz coś o sobie na  anna@nauka-niemieckiego.net.

Gruß aus Berlin

Ania

Anna
Print Friendly, PDF & Email
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...