Home » Gramatyka » Średniozaawansowany

Gramatyka dla średnio zaawansowanych (B1, B2)

Cześć! Jestem Ania i pomogę Ci wznieść Twój niemiecki na wyższy poziom. Jak? Na tej stronie przygotowałam dla Ciebie super-proste i darmowe wyjaśnienia najważniejszych tematów z gramatyki (linki do lekcji znajdziesz poniżej). To właśnie przez gramatykę wiele osób się poddaje – z moimi wyjaśnieniami zrozumiesz gramatykę i polubisz niemiecki (obiecuję!) 🙂

➭ Chcesz uporządkować gramatykę i wskoczyć na wyższy poziom niemieckiego? Kurs Mistrza Gramatyki pomoże Ci sprostać temu zadaniu po mistrzowsku – szybko, prosto i krok po kroku. 

… lub zacznij naukę z tą stroną – tylko nie odwlekaj! 🙂 Gramatyka to naprawdę Twój klucz do języka niemieckiego:

Chcesz odświeżyć podstawy gramatyki niemieckiej? Zobacz tutaj: Niemiecki dla początkujących – podstawy gramatyki (A1, A2)

Gramatyka niemiecka spędza Ci sen z powiek? Jesteś na poziomie średnio-zaawansowanym/ zaawansowanym? W takim razie dobrze trafiłeś – tutaj znajdziesz wyjaśnienia najważniejszych zagadnień z gramatyki niemieckiej na poziomie średnio-zaawansowanym (B1, B2).  Każde zagadnienie gramatyczne opracowane jest według podobnego schematu – z teorią ograniczoną do minimum, wieloma przykładami oraz bez „trudnych” wyrazów. Do każdej lekcji możesz również rozwiązać interaktywne ćwiczenia. Powodzenia!

Problem z gramatyką niemiecką?

Z moim innowacyjnym Kursem Mistrza Gramatyki zrozumiesz gramatykę tak szybko i prosto, jak nigdy dotąd. 

Anna
Print Friendly, PDF & Email
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (9 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Dodaj komentarz