Home » Gramatyka » Podstawy

Gramatyka podstawy (A1, A2)

 Chcesz nauczyć się gramatyki niemieckiej od podstaw, ale nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij tutaj!

Gramatyka podstawy (A1, A2) – niemiecki dla początkujących

Jesteś na poziomie początkujących i chcesz opanować podstawy niemieckiego? W takim razie jesteś we właściwym miejscu – tutaj opanujesz podstawy gramatyki niemieckiej. Przed tobą 18 lekcji z  prostymi wyjaśnieniami najważniejszych  tematów z gramatyki niemieckiej.

Gramatyka niemiecka wcale nie jest taka trudna – to sposób jej wyjaśnienia jest bardzo skomplikowany! Zagadnienia są tłumaczone „na chłopski rozum”, bez wielu lingwistycznych terminów, przez co są zrozumiałe dla każdego. Na końcu każdej lekcji znajdziesz również interaktywne ćwiczenia, dzięki którym możesz sprawdzić swoje umiejętności w praktyce. Jeżeli umiesz już podstawy gramatyki, tutaj znajdziesz kurs z gramatyki dla średniozaawansowanych.  

Anna
Print Friendly, PDF & Email
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (6 votes, average: 4,17 out of 5)
Loading...

5 komentarzy do wpisu „Gramatyka podstawy (A1, A2)”

  1. Witam.Jestem 3 lata w niemczech chodzilam na kurs integracyjny 7 mcy i malo co sie nauczylam a co sie nauczylam szybko zapomnialam.Nic mi nie wchodzi do glowy i ogolnie jest masakra.

    Odpowiedz
  2. Oczywiście strona Ani jest super – samo tłumaczenie i ćwiczenia. Są jeszcze dwie z których korzystam. Kod Poligloty i Martin de Simmons. Świetnie tłumaczone tematy.
    A tak w ogóle to wystarczy że poprostu wyłączysz mózg i po prostu będziesz tylko słuchać – nie mówię że od razu ale już po kilku dniach zauważysz że słówka i zasady zostały w głowie.
    Poza tym polecem (mimo kilku niedociągnięć) kurs 17 minutes. Już po kilku godzinach układałam (co prawda w głowie) zdania. W pracy nie bardzo mam możliwość rozmowy (i ak naprawdę to tylko tam mogę) i kiedy tylko nadaża się okazja to to czynię.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz