Twój niemiecki Cię ogranicza i stresuje w codziennym życiu? Koniec z tym!

Z tym innowacyjnym e-bookiem z wbudowaną wymową  bezproblemowa komunikacja w języku niemieckim w codziennym życiu  jest możliwa!

Poczuj się pewnie mówiąc po niemiecku!

Czym jest Niemiecka Apteczka Pierwszej Pomocy?

Niemiecka Apteczka Pierwszej Pomocy to pierwszy e-book z wbudowaną wymową. Zawiera 30 sytuacji z życia codziennego (otwieranie konta w banku, u lekarza, w urzędzie itp.) oraz ponad 1000 gotowych zdań. E-book został zaprojektowany na telefon, więc zawsze możesz szybko sprawdzić, jeśli brakuje Ci jakiegoś słowa/ wyrażenia lub nie wiesz, jak się coś wymawia. 

..a w praktyce wygląda to tak:

Czy mówiąc po niemiecku czujesz się podobnie..?

...ze względu na barierę językową ogarnia Cię strach na samą myśl przed wizytą w urzędzie, sklepie czy u lekarza?

..boisz się, że powiesz coś "głupiego" i unikasz przez to rozmowy po niemiecku?

..masz wrażenie, że w wielu codziennych sytuacjach nie potrafisz trafnie, poprawnie i szybko wyrazić swoich myśli po niemiecku?

...boisz się, że znów użyjesz złego rodzajnika lub pomylisz przypadki?

Poczuj się pewnie mówiąc po niemiecku! 

Dla kogo jest Niemiecka Apteczka Pierwszej Pomocy?

wyjeżdżasz do Niemiec i chcesz od początku poczuć się pewnie w nowym kraju

mieszkasz w Niemczech i czujesz, że komunikacja w codziennych sytuacjach Cię stresuje

jesteś na poziomie początkującym lub średnio-zaawansowanym i chcesz nauczyć się tylko tego, co naprawdę przyda Ci się w życiu codziennym

pomimo wielu lat nauki, brakuje Ci trafnych i praktycznych zwrotów oraz słów, a gramatyka niemiecka spędza Ci sen z powiek

Zobacz, jak z Niemieckiej Apteczki Pierwszej Pomocy skorzystały inne osoby:

„Dzięki tej książce poczułam się  pewniej w Niemczech”

Książka jest bardzo logicznie i klarownie podzielona, również same “sytuacje”. To ułatwia znacznie szukanie potrzebnego zwrotu. Jestem bardzo mile zaskoczona, jak materiał z książki pokrywa się z życiem. Jestem na bakier z techniką i dlatego bardzo cieszy mnie fakt, że nie trzeba nic ściągać czy instalować, a jednocześnie można mieć książkę zawsze przy sobie w telefonie.

Marta, Berlin 

„Wspaniała pomoc w codziennym życiu w Niemczech”

Zawsze nosiłam ze sobą rozmówki niemiecko-polskie, tylko że w praktyce nie miałam czasu na szukanie potrzebnego słowa. W Apteczce są 30 typowe, codzienne sytuacje,  a po kliknięciu w jedną z nich przechodzi się od razu do wybranego działu. Ten z kolei też jest bardzo przejrzyście podzielony. Duży plus za wymowę, którą można sobie odsłuchać od razu z telefonu. PS. bardzo przyjemny głos i ładna wymowa.

Beata, Hamburg

„Ta książka jest po prostu genialna. Korzystam z niej jako z przyspieszonego, bardzo praktycznego kursu, z którego mogę uczyć się wszędzie”

Nie mam czasu na tradycyjne kursy i chcę się najpierw nauczyć naprawdę tylko tego, co jest mi potrzebne w życiu codziennym. Bardzo podoba mi się, że są to całe pełne zdania, od razu z polskim tłumaczeniem i z wymową. Wcześniej uczyłam się samych słówek i w rozmowie nigdy nie wiedziałam jak ułożyć z nich poprawne zdanie. Dobór materiału jest bardzo “życiowy”, bez zbędnych zapychaczy i dziwnych słów.

Iza, Monachium

Bezstresowa komunikacja w codziennym życiu jest teraz na wyciągnięcie Twojej ręki. Nie czekaj!

ZDOBĄDŹ JUŻ DZIŚ TWOJĄ APTECZKĘ PIERWSZEJ POMOCY I POCZUJ SIĘ PEWNIE Z NIEMIECKIM

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Tylko dziś NAPP jest aż o 50 % tańsza

100 %
gwarancja zwrotu pieniędzy

NAPP to innowacyjna pomoc językowa w Twoim telefonie, która ułatwi Ci życie w Niemczech: 

 Jak działa Apteczka?

Szybko znajdujesz potrzebne Ci słowo, zwrot lub gotowe zdanie

Dzięki interaktywnemu menu, jednym kliknięciem przechodzisz do sytuacji, w której jesteś. Sytuacje są logicznie podzielone, a w ten sposób szybko znajdujesz to, czego szukasz. Dodatkowo, słowa klucze są wizualnie wyróżnione.

Czujesz się pewnie w aż 30 codziennych sytuacjach

Materiał zawarty w tym e-booku to starannie wyselekcjonowane gotowe zdania i zwroty, które zebrałam dzięki wieloletniemu pobytowi w krajach niemieckojęzycznych. Nie martwisz się, czy zastosowałeś poprawny rodzajnik czy przypadek, ponieważ masz zawsze pod ręką polsko-niemieckie gotowe zwroty i zdania, z użyciem słów, których szukasz.

Wiesz, co Cię czeka w rozmowie

Wiesz, co Cię czeka w rozmowie: każda sytuacja to logiczny podział danej komunikacji. W ten sposób, wiesz jakich zdań możesz spodziewać się ze strony swojego rozmówcy, jak i potrafisz przewidzieć jakich zwrotów i zdań będziesz musiał użyć.

NAPP możesz mieć zawsze przy sobie

Książka została zaprojektowana tak, by można było z niej korzystać zarówno w formie wydrukowanej, na Twoim tablecie czy komputerze, ale co najważniejsze - również na Twoim telefonie! Interaktywny design pozwala na szybkie przechodzenie między stronami e-booka. Dzięki wbudowanej wymowie, możesz zawsze i wszędzie upewnić się, że Twoja wymowa jest poprawna.

Łatwość obsługi

Żeby korzystać z NAPP nie musisz instalować. Nie jest wymagane żadne oprogramowanie. Nie musisz mieć również czytnika e-booków. Jednym kliknięciem zapisujesz książkę na swoim telefonie/ laptopie/ tablecie - i gotowe!


Mówisz poprawnie i ćwiczysz wymowę

Dzięki wbudowanej wymowie audio, możesz od razu odsłuchać interesujące Cię słowo, zwrot czy zdanie. Możesz to zrobić poprzez kliknięcie na przycisk play, który jest obok każdego z ponad 1000 zdań.

Cześć! Nazywam się Ania i jestem założycielką portalu www.nauka-niemieckiego.net. 

Czujesz, że poprzez barierę językową w codziennych sytuacjach masz coraz mniej pewności siebie? Doskonale Cię rozumiem!

Bardzo dobrze przypominam sobie czasy, kiedy przeprowadziłam się do Austrii. Pamiętam, że każda, nawet z pozoru zwykła sytuacja, była dla mnie sporym wyzwaniem i łączyła się ze stresem. Przez dialekt tyrolski rozumiałam bardzo niewiele, a dyplom magistra filologii niemieckiej mogłam ewentualnie oprawić w ramkę i powiesić na ścianie. 

Paradoksalnie, wiedziałam jak przetłumaczyć skomplikowane teksty specjalistyczne, a brakowało mi znajomości trafnych, precyzyjnych i  praktycznych sformułowań w codziennych sytuacjach. 

Na pewno doskonale wiesz o czym mówię – teoria zdobyta na kursach, a praktyka i życie w Niemczech to dwie różne sprawy. W praktyce, czyli w rozmowie, trzeba szybko i trafnie ubrać myśli w niemieckie słowa.  Znajomość samych słów oczywiście nie wystarczy, ponieważ trzeba z nich ułożyć zrozumiałe dla odbiorcy zdanie. Na nic zdają się wtedy drukowane pomoce, ponieważ najzwyczajniej nie ma czasu na wertowanie stron. Niestety, ale tłumacząc w dostępnych tłumaczach online można w większości przypadków tylko pogorszyć sytuację. 

Te doświadczenia zainspirowały mnie do stworzenia nowoczesnej pomocy językowej, jaką jest Niemiecka Apteczka Pierwszej Pomocy. 

Chętnie odpowiem na Twoje pytania. Odezwij się do mnie na Facebooku lub wyślij mi e-mail na adres: anna@nauka-niemieckiego.net

W jakich sytuacjach pomoże Ci NAPP?

 • Ustalanie terminu/spotkania
 • W urzędzie: uniwersalne zwroty
 • W urzędzie pracy
 • Na rozmowie kwalifikacyjnej
 • Przy rejestracji do lekarza
 • U lekarza rodzinnego
 • U lekarza z dzieckiem
 • U dentysy
 • U ginekologa
 • W aptece
 • Podczas ciąży na badaniu kontrolnym

Wszystkie zdania zawierają wbudowaną wymowę audio!

.... w tych sytuacjach masz również wsparcie NAPP:

 • Dla rodziców w szkole i na wywiadówce
 • Dla rodziców w przedszkolu
 • Przy wynajmie mieszkania
 • Podczas kontaktu ze spółdzielnią/ wynajmującym
 • W sprawach między sąsiadami
 • W taksówce
 • Pytając o drogę
 • Zakładając konto w banku
 • Przy problemach z kartą płatniczą
 • Komendy w bankomacie i komunikacja na kasie
 • Na zakupach w piekarni i mięsnym
 • Na zakupach w sklepie odzieżowym i obuwniczym
 • U kosmetyczki
 • U fryzjera
 • W restauracji
 • W kawiarni
 • Dla rodziców na placu zabaw
 • Wzywając pogotowie lub straż pożarną
 • W restauracji
 • Przy awarii samochodu
 • W supermarkecie

"Duży plus za wymowę, którą można sobie odsłuchać od razu z telefonu. PS. bardzo przyjemny głos i ładna wymowa."

Beata, Hamburg

To nie wszystko!  W pakiecie promocyjnym dodatkowo otrzymujesz aż 3 bonusy:

Gramatyka niemiecka na chłopski rozum, 2 części

W tej książce znajdziesz najważniejesze tematy z gramatyki niemieckiej, wyjaśnione bardzo prostym językiem – na chłopski rozum.  Pierwsza część to 61 stron i 18 lekcji,  pełnych przykładów i prostych wyjaśnień najistotniejszych zagadnień na poziomie początkującym. Druga część to 77 stron i 22 lekcje na poziomie średnio-zaawansowanym.  

 

Lista z najważniejszymi czasownikami nieregularnymi

Chcąc nauczyć się języka niemieckiego, nie można oczywiście zapomnieć o czasownikach nieregularnych. Z tą listę masz wszystkie najważniejsze czasowniki nieregularne zawsze pod ręką!

 Pakiet otrzymasz w ciągu kilku minut od złożenia zamówienia: bez kosztów wysyłki! Na co jeszcze czekasz?

TYLKO DZIŚ pakiet edukacyjny jest aż o 50 % tańszy!

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Nie zwlekaj i zacznij już dziś czuć się pewnie w codziennych sytuacjach:

100% GWARANCJA ZWROTU PIENIĘDZY

.. a najlepsze na końcu- nie ponosisz żadnego ryzyka!

Jeżeli z jakiegoś powodu, produkt nie spełni Twoich oczekiwać – nie ma problemu.  Pieniądze zostaną Ci zwrócone bez zbędnych wyjaśnień. Wystarczy, że napiszesz krótkiego e-maila w ciągu 14 dni. 

 

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

Jak otrzymam pakiet?

Twój pakiet (e-book ” Niemiecka Apteczka Pierwszej Pomocy”, pierwsza i druga część e-booka „Niemiecka Gramatyka Na Chłopski Rozum”, „Lista z najważniejszymi czasownikami nieregularnymi) otrzymasz po kilku minutach od dokonania płatności na Twoją skrzynkę mailową. W e-mailu znajdziesz link, w którego musisz kliknąć, aby ściągnąć pakiet. 

Jakie są koszty wysyłki? 

Wysyłka jest całkowicie bezpłatna. Pakiet otrzymujesz drogą elektroniczną, czyli na podany adres e-mail. 

Na jakich urządzeniach mogę korzystać z zamówionych produktów? 

Możesz korzystać na smartfonie, tablecie, laptopie, komputerze. Do korzystania z całego pakietu nie potrzebujesz żadnego oprogramowania. Nie jest również wymagane posiadanie czytnika e-booków. 

Dla jakiego poziomu zaawansowania jest przeznaczona Niemiecka Apteczka Pierwszej Pomocy?

NAPP jest przeznaczona dla osób na poziomie początkującym (A1, A2), jak i dla osób na poziomie średniozaawansowanym (B1, B2), które chcą usystematyzować lub odświeżyć umiejętności językowe potrzebne do codziennej komunikacji. 

Jak mogę odsłuchać wymowy?

Każde zdanie w wersji niemieckiej posiada wbudowaną wymowę. W praktyce oznacza to, że klikając przycisk play na urządzeniu z jakiego korzystasz (smartfon, tablet, laptop) od razu usłyszysz wymowę tego zdania. 

Czy mogę zamówić Niemiecką Apteczkę Pierwszej Pomocy, jeżeli chcę zapłacić w złotówkach? 

Tak. Cena w Euro zostanie przeliczona na złotówki po aktualnym kursie wymiany. Niemiecka Apteczka Pierwszej Pomocy kosztuje 43,17 złotych w dniu po przeliczeniu według aktualnego kursu z dnia  15.10.2019 .